Master
women
weekend

Odkryj swoją prawdziwą moc podczas wyjątkowego weekendu w sercu Mazur. Master Women Weekend to nie tylko warsztaty, to przede wszystkim wyjątkowa okazja do rozwoju osobistego, nawiązania cennych relacji i odprężenia się w pięknych okolicznościach przyrody.


Zaprojektuj strategię z ekspertami na 2024 rok. Odkryj umiejętności i inspiracje na wyjątkowym weekendzie w sercu Mazur. 

Przyłącz się do nas i

Pewność Siebie

Zyskaj pewność siebie w kreacji zawartości na social media

Relaks

Odkryj techniki relaksacyjne i uzdrawiające, które przemienią Twój stosunek do pieniędzy.

Sukces

Poznaj inspirujące kobiety, które podobnie jak Ty, pragną się rozwijać i osiągnąć sukces.

Mazury

Spędź niezapomniane chwile na Mazurach, wśród pięknych krajobrazów i pozytywnych ludzi.”


Plan na Master Women Weekend:

Piątek
24.11.2023

15:00

Przywitanie i poznanie się

17:00

Połączenie z Intuicją zajęcia poprowadzi Ewa Witek- Taniec do Większego Zaufania.

Jest to warsztat pracy nad intuicją. Poprzez ćwiczenia z tańca intuicyjnego, terapii tańca i technik Laban Bartenieff Movement System, nauczysz się zaufać sobie i swojej intuicji. To czas, kiedy łączysz ruch i wewnętrzne odczucia, aby bardziej świadomie podążać za swoimi przekonaniami i intuicją. Jest to godzinny warsztat.

19:00

Kolacja

20:00

Biznes Trzecim Okiem – poprowadzi Ewa Witek

Jeśli jesteś kobietą prowadzącą własny biznes lub marzysz o założeniu swojej firmy, to ten warsztat jest dla Ciebie. W trakcie zajęć zanurzysz się w podświadomość, aby odkryć przekonania i blokady, które mogą Cię hamować w rozwoju biznesu. Dzięki pracom energetycznym, uzdrowisz swoją relację z biznesem i dowiesz się, jakie kroki podjąć, by odnieść sukces. Ten warsztat pomoże Ci rozwijać swoją firmę z pełnym zaufaniem i pewnością siebie.

Sobota
25.11.2023

8:30

Śniadanie

10:00

Joga z Anią Laskowską

11:30

Warsztat Holistycznego Oddechu prowadzone przez Ewelinę Berdychowską.

Głęboki wdech rozpoczyna nasze życie, a płytki wydech kończy je. Twój oddech jest kluczem do jakości Twojego życia. Dlaczego? Bo odzwierciedla Twój stan emocjonalny, poziom stresu i wiele innych aspektów Twojego codziennego funkcjonowania. W trakcie naszych warsztatów dowiesz się, jak poprawić jakość swojego oddechu i jak wpływa on na Twoje samopoczucie. Dzięki regularnemu treningowi oddechu, nauczysz się kontrolować swoje emocje, pozbyć się stresu i poprawić jakość swojego życia. Z nami odkryjesz, jak być bardziej świadomą, spokojną i szczęśliwą wersją siebie.

14:00

Pokaż Siłę na Social Mediach – Triki i Sekrety Tworzenia Filmów na Social Media – prowadząca Magda Minoga

Podczas warsztatów pokażemy Ci, jak wykorzystać potencjał platformy internetowej. Nauczysz się trików i technik, które pomogą Ci wykorzystać najpopularniejsze formaty jakimi są rolki na social mediach. Dzięki temu, staniesz się bardziej widoczna i zyskasz rozpoznawalność w internecie.

15:30

Obiad

17:30

Money Vibe – Praca z Relacją z Pieniędzmi – zajęcia z Ewą Witek.

Pieniądze są często źródłem stresu i napięcia. Dlatego nasz warsztat „Money Vibe” skupia się na pracy z podświadomością i uzdrawianiu Twojej relacji z pieniędzmi. Dzięki energetycznym ćwiczeniom i praktycznym narzędziom, nauczysz się przyciągać do siebie obfitość i zarządzać finansami w sposób harmonijny. Pozwól pieniądzom pracować dla Ciebie!

19:30

Kolacja

21:00

Trance Dance – Odkryj Siebie na Parkiecie – prowadząca Ewa Witek

Ostatni warsztat to prawdziwa uczta dla duszy i ciała. Trance Dance to taniec w opaskach na oczy, który pozwoli Ci odpuścić kontrolę i zaufać sobie. To doskonały sposób na uwolnienie emocji i odnalezienie zagubionych części siebie. Dla tych, które uwielbiają tańczyć i czerpać z tego energię, ten warsztat będzie prawdziwą podróżą w głąb Twojej duszy.

Niedziela
26.11.2023

8:30

Śniadanie

10:00

Joga z Anią Laskowską

11:30

Warsztaty Strategii na Rok 2024: Twój Sukces w Szczegółach – prowadząca Magda Minoga

Skuteczny plan wymaga klarownego rozeznania w kwestiach lejków sprzedażowych i harmonogramów. W trakcie warsztatów zgłębimy te zagadnienia. Nauczysz się, jak skonstruować efektywne lejki sprzedażowe, które będą prowadzić Twoich klientów przez proces zakupowy. Harmonogramy natomiast pomogą Ci zorganizować i zoptymalizować pracę w nadchodzącym roku.
Twój sukces to nie tylko marzenia, ale także konkretne działania. Podczas warsztatów omówimy, jakie elementy muszą znaleźć się w Twoim biznes planie i strategii marketingowej. Dowiesz się, jak stworzyć plan działania, który będzie Cię prowadził ku wyznaczonym celom. Od analizy rynku po konkretne działania promocyjne – omówimy każdy etap.
Model Biznes Canvas to narzędzie, które pomaga przejrzeć i zrozumieć kluczowe elementy Twojego biznesu. Nauczymy Cię, jak wykorzystać ten model do analizy i doskonalenia swojego biznesu. Dzięki temu zyskasz pełniejszy obraz swojej firmy, co ułatwi Ci podejmowanie trafnych decyzji i dostosowywanie strategii do zmieniających się warunków rynkowych.

15:00

Obiad i pożegnanie

Poznaj nasze ekspertki 

Ewa Witek 

Moją misją jest wsparcie i otulanie oraz tworzenie możliwości do wzrastania. Pracowałam 11 lat w korporacji. Przeszłam zmianę zawodową. Od 3 lat pracuje z ludźmi wypełniając moją misję poprzez coaching, channeling i warsztaty grupowe. Towarzysze i inspiruje kobiety w ich zmianie: połączenie z kobiecością, intuicją, obfitością finansową, satysfakcją zawodową. Certyfikowany trener umiejętności społecznych, coach, channekerka, absolwentka Akademii Mai Ori, certyfikowany trener Laban Bartenieff Movment System. Przy wsparciu mojej intuicji łącze metody pracy abyś mogła wzrastać zgodnie z Twoim powołaniem.

Ewelina Berdychowska

jestem piosenkarką i doświadczonym logopedą. Moje wokalne umiejętności poruszają serca słuchaczy, a praca jako logopeda pomaga uwolnić potencjał głosu u dzieci i dorosłych. Jako pedagog, motywuje kobiety do odkrywania swojego głosu i pewności siebie, co przekłada się na lepsze występy oraz umiejętność wykorzystywania swojego potencjału. Moje doświadczenie i pasja tworzą atmosferę rozwoju i inspiracji. Jestem artystką i mentorką, która pomaga innych osiągnąć swoje cele i przekształcić marzenia w rzeczywistość.

Magda Minoga

Moja pasja to pomaganie markom w kreacji solidnych fundamentów. Dzięki strategii i innowacji przekształcam marzenia w realne biznesy. Buduj markę z ekspertką o szerokim spojrzeniu. Za mną ponad 15 lat doświadczenia i sukcesów w budowie marek. Specjalizuję się w wsparciu ambitnych kobiet, które pragną stworzyć silną markę od podstaw. Moje hybrydowe podejście łączy najlepsze praktyki z różnych dziedzin, dając pewność holistycznego rozwoju Twojego przedsięwzięcia.

Inwestuj w siebie i swoją przyszłość! Za jedyne 1700 zł otrzymujesz pełne wyżywienie, zakwaterowanie w komfortowych pokojach, dostęp do wszystkich warsztatów oraz dodatkowe atrakcje.
To wyjątkowa okazja, której nie możesz przegapić!

Cena obejmuje:

Najczęściej zadawane pytania:

Nie, nasze warsztaty są zaprojektowane tak, aby każda uczestniczka, niezależnie od poziomu doświadczenia, mogła z nich w pełni skorzystać. Wszystko, czego potrzebujesz, to chęć nauki i otwartość na nowe doświadczenia.

Oczywiście! Master Women Weekend to doskonała okazja, aby spędzić czas z bliską osobą i razem się rozwijać. Prosimy jedynie o wcześniejsze poinformowanie nas o takim zamiarze podczas rezerwacji.

Tak, jeśli masz jakiekolwiek alergie pokarmowe lub specjalne wymagania dietetyczne, prosimy o wcześniejsze poinformowanie nas o tym. Zadbamy o to, aby Twoje posiłki były dostosowane do Twoich potrzeb.

W przypadku rezygnacji z udziału w warsztatach prosimy o kontakt z nami jak najszybciej. W przypadku rezygnacji na więcej niż 30 dni przed datą rozpoczęcia warsztatów zwracamy pełną opłatę. Dla rezygnacji pomiędzy 30 a 14 dni przed warsztatami zwracamy 50% opłaty. W przypadku rezygnacji na mniej niż 14 dni przed datą warsztatów opłata nie podlega zwrotowi.

Tak, chociaż nasz harmonogram jest napięty, zadbaliśmy o to, abyś miała też czas na relaks, spacer czy indywidualne rozmowy z innymi uczestniczkami. Chcemy, abyś czerpała jak najwięcej z tego weekendu, zarówno pod względem nauki, jak i odpoczynku.

Twoja przyszłość zaczyna się teraz!

Zarezerwuj swoje miejsce na Master Women Weekend i zacznij swoją drogę do sukcesu!

Uwaga: Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność wpłat